aboutus

Şirket profili

Firmamız tel örgü, Anping County, Hebei PR Çin'in evinde yer almaktadır. 1989 yılında kurulmuş, on yıllık çalışma tecrübesine sahip ve ayrıca üç tip, on altı çeşit ürüne sahiptir. Yılların gelişmesiyle birlikte toplam sabit kıymetleri 10 milyona, personel sayısı 78'e ulaşmıştır. Şirkette her türlü tel ve tel örgü bulunmaktadır. Ürün Tanıtımları: Kimya sanayi, petrol, eğirme ve dokuma, tıp, inşaat, havacılık, uzay uçuşu, otoyol, yol, bitki koruma, su yosunu ırkı, metalurji makinesi vb. mesleklerde yaygın olarak kullanılan ürün. Galvanizli tel, yeniden çekme teli, bina için her türlü tel dahil olmak üzere tel üretimi. Şirket her türlü tel örgü üretmektedir. Ana ürünler: Demiryolu, yol, havaalanı, hapishane vb. için örgü çitin korunması, zincir bağlantı çit, Kaynaklı tel örgü, her türlü makinenin korunması, gabion kutusu, Altıgen tel örgü, Cins, Plastik düz tel örgü (cins, tavuk kafesi) , balık döküm vb), Kıvrımlı tel örgü, Kare delikli tel örgü, Pirinç tel örgü, Fosfor Bronz tel örgü , çelik alüminyum levha örgü , vb. Kıvrımlı örgü dokuma makinesi, Düz tel kesme, tel çekme makinesi, Kaynaklı makine , Büyük elektrik kaynaklı parçalar makine vb.

Geçmiş

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Firmamız tel örgü, Anping County, Hebei PR Çin'in evinde yer almaktadır.1989 yılında kurulmuş, on yıllık çalışma tecrübesine sahip olup ayrıca üç tip, on altı çeşit ürüne sahiptir.

Yılların gelişmesiyle birlikte toplam sabit kıymetleri 10 milyona, personel sayısı 78'e ulaşmıştır. Şirkette her türlü tel ve tel örgü bulunmaktadır.

Ulusal olarak gelişmiş 66 set kesme, kaynak, dokuma, kaplama ve kalıplama ekipmanı, 5 üst düzey mühendis ve 138 mükemmel personel ile otuz yılı aşkın geliştirme ve yenilikten sonra.Tailong Company, metal dokuma örgü, delikli sac, metal kaynaklı örgü ve ince işlenmiş örgü ürünlerinin Ar-Ge ile üretimini entegre eden bir kuruluş haline geldi.Tüm ürünler ülke genelinde iyi satıyor ve ABD, Almanya, Fransa, Güney Kore ve Afrika'daki denizaşırı pazarlara ihraç ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Hizmet

Tailong, yönetim felsefesi olarak "bütünlük yüce, önce kalite" ve "İşbirliği, kazan-kazan ve karşılıklı yarar" ilkesini mükemmel ürünler ve mükemmel satış sonrası hizmet ile kelimenin her yerindeki arkadaşlarla işbirliği yapmak için tutar.

Ekibimiz

Ulusal olarak gelişmiş 66 set kesme, kaynak, dokuma, kaplama ve kalıplama ekipmanına, 5 üst düzey mühendise ve 138 mükemmel personele sahibiz.Tailong Company, metal dokuma örgü, delikli sac, metal kaynaklı örgü ve ince işlenmiş örgü ürünlerinin üretimini Ar-Ge ile entegre eden bir kuruluş haline geldi.Ürünlerin tamamı ülke genelinde iyi satılmakta ve ABD, Almanya, Fransa, Güney Kore ve Afrika'daki denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir.

 

Anping Tailong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Marry Zhang
Tel : 15833285988
Kalan karakter(20/3000)